Середа, 10.08.2022, 01:19
Вітаю Вас Гість | RSS


Денисюк Олександр Петрович

Денисюк Олександр Петрович

Стає дерево піснею задуманих

майстрів.

Б. Дубравін

     Масевичі - це поліський край лісів. Саме краса нашого краю поклала великий відбиток на звичаї, характер і творчість нашого народу. Тому тут вкрай необхідні професії лісопереробної продукції. Серед багатьох цих професій є одна надзвичайна - різьба по дереву. Особливо це видно в декоративно - прикладному мистецтві. Майстрам ліс подарував прекрасний матеріал - дерево. Вироби з дерева зберігають тепло рук майстра, сучасний український інтер'єр, відповідно до кольору, малюнка і твердості деревини. Про такого майстра я хочу вам розповісти.

     Денисюк Олександр Петрович, народився у 1986 році в селі Масевичі Рокитнівського району, Рівненської області. Закінчив РДГУ, а саме, факультет трудового навчання та образотворчого мистецтва. Це людина, яка з дитинства любить природу, тому і відтворює її в своїх виробах. Кожен його витвір - шедевр мистецтва. Але шлях кожного виробу тривалий і важкий. Вироблення своїх витворів він починає з розмітки. Головне завдання при виконанні цієї операції - точність. Це досягається не тільки розумом, але й охайністю в роботі, умінням правильно використовувати інструменти. Тому, що неправильна розмітка - брак. Щоб не допустити цього, Олександр Петрович точно дотримується результатів креслення. Правильна розмітка гарантує хороший зовнішній вигляд виробу. Його витвори виходять дуже гарні, тому що він виділяє саму фігуру цього матеріалу, колір, внутрішню будову, текстуру. Має в своєму арсеналі різноманітні інструменти. Велику увагу Олександр Петрович приділяє оздобленню виробу. Головне - чистота обробки поверхні заготовки, її шліфування - це все не тільки робить деталь - виріб гарним, але й поліпшує його технічний характер, строк експлуатації. Він із задоволенням вирізає різні орнаменти, сюжети, композиції на деревині. Всі його витвори - самобутні, оригінальні, насичені. Вони завжди милують очі людей.Займається розписом іконостасів в церквах.

     З кожним роком на різних виставках народної творчості збільшується кількість експонатних творів Олександра Петровича. Він любить природне, прекрасне, цікаве, сучасне. Його вироби привертають увагу красою, оформленням, багатством орнаменту, вдало підібраною деревиною. Олександр Петрович любить свою роботу і вміло навчає учнів, які із задоволенням поспішають на його уроки. Його учні щорічно займають призові місця, як в районі, так і в області. Головне робити свою справу з любов'ю.


Роботи майстра

  

     

     

     

     

  

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 569
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0