Середа, 10.08.2022, 02:53
Вітаю Вас Гість | RSS


Гречко Андрій Григорович

Гречко Андрій Григорович, член Національної спілки журналістів України, полковник у відставці. Народився в с.Хочино Олевського району на Житомирщині 12 січня 1926 року.

     В роки Великої Вітчизняної  війни командував диверсійною групою партизанського загону ім.Дзержинського з’єднання В.А.Бегми, а на фронті- старшина батареї 70-ої артилерійської дивізії РВК. У післявоєнний період працював в Рокитнівському районні на комсомольській і партійній роботі, майже 20 років- редактором районної газети «Шлях до комунізму». Свої спогади друкував в районній та обласних газетах,  написав дві книги «Солдати народу»(нариси і статті про колишніх партизанів та воїнів Рокитнівщини), «Парашутисти над Загальєм». Нагороджений  орденом  Вітчизняної війни І та ІІ ступення, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, медаллю «Партизану Вітчизняної війни» ІІ ступеня та іншими медалями.

      За багаторічне військово-патриотичне виховання молоді нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної ради Української РСР та Почесним знаком ЦК ДТСААФ  СРСР.

      Помер 8 вересня 2018 року.

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 569
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0