Середа, 10.08.2022, 02:20
Вітаю Вас Гість | RSS


Гуз Тетяна Василівна

Гуз Тетяна Василівна

     Гуз Тетяна Василівна народилась 9 грудня 1995 року в смт. Рокитно Рівненської області. В три з половиною роки , як мама вийшла на роботу, Танюша кожен день робила для  мами подарунки (ще не вміючи читати і писати вона передруковувала будь-який текст з останньої сторінки  газети де були вітання або складала композиції із квітів, трав та ін.,). З шести років почала ліпити з пластиліну різних тваринок , але найбільше любила ліпити динозавриків. Ці звірятка  були дуже мініатюрні, що  жили вони в неї в готувальні для креслення. В шість років вона почала теж малювати і щоб розвивати її захоплення мама повела дівчинку в  художню школу, але їм сказали що вона дуже маленька і що в школу беруть приблизно в 10-11 років. В 10 років Таня все ж таки пішла в художній клас що діє при музичній школі, який закінчила з відзнакою.

     В 2012 році Тетяна закінчила 11 класів  Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ст. З першого по 11 клас дівчина навчається на відмінно та закінчила навчальний заклад з золотою медаллю. Постійно була активною учасницею різних конкурсів як шкільних, районних , та обласних. Брала участь в олімпіадах, займає призові місця. В 2011р. та 2012 роках приймала участь  в Всеукраїнських конкурсах при Львівському національному університеті ім. Івана Франка  та була нагороджена грамотами за хороші досягнення. Дуже часто роботи Гуз Тані представлялись на шкільних, районних  та неодноразово і обласних виставках народного мистецтва. Переважно дівчина малює графіку, але  є роботи написані красками;  акварель, маслом, пастелі, гуаш, акрилові. Любить працювати з природними матеріалами. Робить екібано, працює з бумагою : орігами, квілінг. Вміє вишивати хрестиком та вишиває картини стрічками. Любить роботи іграшки  (казкових героїв), кукли –мотанки.

     В 2012  році здійснилось бажання Тетяни вона поступає на навчання до Рівненського державного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю архітектура. Зараз навчається на V курсі даного закладу.


  

     

 

  

     

  

     

  

  

     

  

  

     

  

     

  

     

  

     

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 569
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0