Середа, 10.08.2022, 01:29
Вітаю Вас Гість | RSS


Маринич Валентина Іванівна

Маринич Валентина Іванівна

     Маринич Валентина Іванівна народилась в с.Дубно Рокитнівського району Рівненської області. Після закінчення школи пішла працювати піонервожатою в місцеву школу та поступає на навчання в Рівненський державний гуманітарний університет на заочне відділення. Пізніше працює в Сновидовицькій та Рокитнівській ЗОШ І-ІІІст. З 1990 року працює вчитель початкових класів Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІступенів – ліцей». На належнолу рівні володіє методикою викладання в початкових класах. Її уроки відповідають великому методичному рівню. Вона розробляє і активно впроваджує у навчальну діяльність інтерактивні та нетрадиційні форми і методи роботи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей.

     Працює над темою «Застосування інтерактивних методів навчання на уроках читання в початкових класах». Для цього систематично застосовує розвивальні вправи, дидактичні та рольові ігри, уроки-подорожі, уроки-казки.

     Для Валентини Іванівни професія – це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання. Вона ­людина здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але й сама здатна вчитися. Учителька підготувала до друку посібник «Вироби з природних матеріалів» для уроків трудового навчання, електронний варіант  якого виставлений на сайті Освітнього навігатора. Як вчитель вона ніколи не зупиняється на досягнутому, а обов’язково йде вперед, адже її праця-це прекрасне джерело для безмежної творчості.

     Виявляє ґрунтовний рівень професіоналізму, систематично працює над педагогічним самовдосконаленням. Працює з обдарованими дітьми, які беруть участь у шкільних та районних олімпіадах, де займають призові місця. Також розвиває в учнів здібності до декоративно-прикладного мистецтва. 2011-2012 н.р. була  керівником гуртка «Паперопластика», вихованці якого є постійними учасниками різних конкурсів та виставок. Їх роботи займали призові м’ясця на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. На Всеукраїнській виставці- конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового  технічного моделювання  за роботу «Кумедні смішарики», вихованці гуртка під керівництвом пані Валентини, отримали диплом  за ІІ місце від українського державного центру позашкільної освіти.  

     У вільний від роботи час займається вишивкою хрестиком та стрічками. А ще виготовляє вироби в техніці квілінг, модульному та класичному ори гамі, в техніці торцювання та природного матеріалу.

Валентина Іванівна


Під час виставки до Дня Незалежності

     

     

     

     

  

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 569
Корисні посилання









Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0