П`ятниця, 29.09.2023, 19:48
Вітаю Вас Гість | RSS


Ничипорчук Олександр Миколайович

Ничипорчук Олександр Миколайович

Захоплення, що стало життям
     Наділені талантом люди завжди приваблюють. Вони настільки яскраві й глибокі, що часом кількахвилинне спілкування з такими особистостями надає наснаги краще, ніж сон, їжа, розваги разом узяті. Такими енергоносіями, здатні запалити збайдужіле серце, є захоплені якоюсь справою ентузіасти. Про такого ентузіаста я хочу вам розповісти. Це Ничипорчук Олександр Миколайович. Народився у 1969 році в рідному селі Масевичі, де проживає і нині. Має хорошу сім'ю , родину. Закінчив місцеву школу, здобув професію медика, але прагнув Олександр Миколайович чогось іншого. 
     Він втілює в життя свою мрію - робити те чого прагне душа.
    Знайти "дерев'яного майстра", так його кличуть односельці, не складно - тут у кожній хаті знають Олександра Миколайовича. Кожен мешканець Масевичів, рокитнівчани та гості нашого краю, коли проїжджають центральною вулицею села, мають змогу милуватися витворами його рук.
    Перед будинком майстра розкинувся маленький казковий світ. А потрапивши до оселі, де мешкає Олександр Миколайович, одразу відчуєш атмосферу творчості та величезного польоту фантазії. Олександру Миколайовичу подобаються вироби з дерева. Ще з дитинства він любив малювати все з уяви. Виникла ідея зробити маленький дерев'яний будиночок і поставити його в садку. Саме з того часу все й почалося….
       Робота, а точніше захоплення стало смислом його життя. Працюючи, Олександр відпочиває, бере дерево і руки самі починають робити перші різки. Думає робити одне, а руки роблять інше. Ось подивіться ромашки, хотів робити дитячого казкового героя, а вийшли ці чудові квіти.
     Олександр Миколайович не шукає розробки чи ескізу з Інтернету, а саме спрацьовує його уява та фантазія. Особливо, коли майстер ходить по лісу підбираючи пеньок чи деревину, то виникає нова ідея зробити щось цікаве цікаве, незвичне. Майстер підбирає деревину, яка довго лежить, знеї виробивиходять гарніші, вони не тріскаються, їх можна гарно підфарбувати, особливо грибочки.
       Багато виробів Олександр робить на замовлення. Вироби майстра можна побачити не лише на подвір'ї жителів нашого села, а і в Одесі, Івано - Франківську, Харкові, Криму та інших містах нашої батьківщини. Олександру Миколайовичу допомагає у роботі син. Який фарбує та вирізає простіші фігури. Поетапно батько передає свої навички та вміння синові у спадок За свою роботу, доброту, людяність, милосердя, чуйність мешканці нашого села поважають родину Ничипорчуків, які добре роблять свою справу.

  

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 573
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0