Неділя, 01.10.2023, 12:41
Вітаю Вас Гість | RSS


Рабець Світлана Антонівна

Рабець Світлана Антонівна

      Народилася Світлана Антонівна Рабець 15 серпня 1987 р. в  с. Олександрівка Рокитнівського району Рівненської області в сім’ї службовців. Батьківська хата знаходилась близенько від лісу, і тому маленька Світланка ще в колясочці слухала щебетання пташок та шелест листя, поки мама з братом  збирали гриби, ягоди. Так ще з малечку маленька дівчинка полюбила природу, а ще українську пісню. Вона дуже любила пору, коли копали картоплю толоками. Тоді з різних кутків села линули задушевні народні пісні. Співати любила бабуся, а Світланка їй підспівувала. Природа наділила її гарним голосом, вона виступала на сцені сільського клубу сама та  з учасниками фольклорного колективу. Тоді ж дівчинка почала вишивати, що було й не дивно, адже в Олександрівці вишивають у кожній хаті.                     

     Після закінчення Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана вступила в Рівненський державний гуманітарний університет  на спеціальність практичний психолог і українська філологія, тому що мріяла бути вчителькою. До неї завжди горнулися сусідські діти. Весела, життєрадісна, начитана, з прекрасним почуттям гумору, товариська, вона ще дуже любить займатися рукоділлям. Макраме, в’язання спицями і гачком, вишивання. А ще з допомогою посібника навчилася шити – все це приваблювало подружок і дітей різного віку до Світланиного дому, що інколи перетворювався на клуб за інтересами. Світланині роботи часто беруть участь у виставках народно-прикладного мистецтва. Всі відзначають тонкий смак і акуратність майстрині.                                                          

     На даний час Світлана Антонівна працює психологом у Старосільській ЗОШ  І-ІІІ ст., але не залишає свого улюбленого заняття – вишивання. Пропонуємо вашій увазі деякі її роботи.


  

     

  

     

  

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 573
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0