Середа, 10.08.2022, 02:40
Вітаю Вас Гість | RSS


Терещук Григорій Степанович

     Терещук Григорій Степанович народився в 1946 році в с. Осницьк Рокитнівського району Рівненської області у сімї колгоспниці та лісника Терещука Степана Гнатовича та Ганни Яківни.
     Освіта – вища. Томашгородська школа, технічне училище, заочне відділення живопису в заочному Народному університеті мистецтв ім. Н. К. Крупської, середнє військове та вище військове училища – ось той багаж знань, через яке пройшов Григорій Степанович.
27 років військової служби від рядового до підполковника – це шлях військового життя з 1965 по 1992 роки.
    З 1992 по даний час Григорій Степанович працював начальником штабу цивільної оборони, заступником голови райдержадміністрації та заввідділом зовнішньоекономічних звязків адміністрації Ленінського району Єврейської автономної області. З 2001 року – директор дитячо-юнацької спортивної школи (смт. Рокитне).
    Де б не працював, але тяга до живопису була на першому місці.На перших порах полюбляв писати портрети, але згодом, любов до природи, краси фарб заставила перейти до пейзажів. Особливо багатим на творчість був період, коли проживав на Далекому Сході. Тільки той, хто бував в тих краях, може оцінити красоту далекосхідної природи.
     Більше трьохсот полотен ( олійні фарби) було написано на Далекому Сході і всі вони були подаровані друзям, знайомим, родичам і розійшлися по всьому світові ( Росія, Україна, Молдова, Німеччина, Китай, Білорусь, Казахстан та ін.)
     Двоє дітей та четверо онуків – продовжувачі роду Григорія Степановича.


   

   

   

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 569
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0