Вівторок, 05.03.2024, 00:26
Вітаю Вас Гість | RSS


Агоросадиби

1. Примак Інна Сергіївна 

с. Кисоричі, тел. 0993746167

    Послуги: проживання в екологічно чистій місцевості, чудові краєвиди, відпочинок на водоймі та поблизу лісу. Поряд великий садок. Господиня приготує на замовлення смачні домашні страви. Прогулянки кіньми (верхи, бричкою, на санях), лижні прогулянки зимовим лісом, екскурсії визначними історико-культурними місцями Рокитнівщини. Транспортні послуги, збирання грибів, ягід, риболовля, прокат рибальського спорядження, катання на човні.

  

 

2. Борисовець Галина Петрівна

с. Більськ, тел. 0967763599

     Послуги: 1 кімната (2-3 особи) в одноповерховому дерев’яному будинку, можливість приготування їжі самостійно або харчування на замовлення. До послуг туристів холодильник, телевізор, телефон. Прогулянки лісом, збирання ягід, грибів. Можливість навчитися ткацького ремесла.

 

3. Борисовець Олена Петрівна, агросадиба «Фещуни»

с. Більськ

    Для ваших послуг: 2 двохмісні кімнати зі зручностями. Для любителів тихого, спокійного відпочинку в оточенні лісів, де повітря насичене цілющим свіжим запахом, де можна почути неповторний спів птахів, для любителів власноруч назбирати різноманітні дари природи (білі гриби, лисички, чорниці, брушниці, ожину і т.д.) які просто радують своїм багатством та різноманіттям на території села розміщена гарна садиба, доброзичлива та привітна господиня чекає на своїх гостей у с. Більськ, порадує вас смачними домашніми стравами, смачненьким медом, прогулянками на природі, відпочинком на Більському озері, верхові прогулянки на конях.

  

 

5. Боюка Іван Степанович

с. Борове, тел. 0966872216

       Послуги: проживання для 2-4 осіб, харчування. До послуг туристів гараж, сад, виноградник. Прогулянки лісом, збирання грибів, ягід, катання на велосипеді.

   

 

6. Шульжик Мартин Петрович

с. Синіжове, тел. 0363523900

       Послуги: проживання для 5 чол. (1 кімната одномісна, 2 - двомісні), електроплита, холодильник, телевізор, радіоприймач, гараж, виноградник, прогулянки по місцевості, риболовля.

  

 

7.  Київська Тетяна Іванівна

смт. Томашгород, тел.: 0997346763

Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 576
Корисні посилання

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0